Статті‎ > ‎

Як навчитись заробляти?

1. Заплати собі! Воно межує з іншим – не менш важливим – почни наповнювати свій гаманець, тобто, необхідно взяти собі за звичку щоденно (або щотижня) відкладати однакову суму коштів і в жодному разі не піддаватися спокусі їх розтратити чи навіть «позичити» в себе на певний відрізок часу.

2. Контроль витрат. Слід скласти міні-кошторис (для когось може і максі) своїх видатків. Це дасть можливість бути завжди в раках своїх витрат-прибутків, не витрачати гроші на дрібниці та непотрібні речі, уникати незапланованих чи то покупок, чи то платних послуг, не входити, борони Боже, у борги, а відтак дисципліновано дотримуватися першого правила.

3. Вдале капіталовкладення – запорука збільшення свого багатства. Тож необхідно добре продумати ймовірні шляхи зростання прибутків, обміркувати та вивчити структуру фінансового ринку своєї країни, запевнитися у надійності обраної фінансової установи і лише тоді вкладати в неї кошти з наступним затребуванням наростаючих відсотків.

4. Розмежовувати поняття прибуткового будинку і такого, що слугуватиме лише джерелом викачування грошей із свого господаря. Якщо таку чітку межу провести, можна уникнути непередбачуваних витрат і майбутньої ймовірної боргової кабали. Впевненість у майбутньому – одне із головних правил збагачення.

5. Мрії мають здатність здійснюватися, тому з певною засторогою, мріяти потрібно обережніше. Мрії слід формулювати чітко. Одне бажання має вміщувати лише одну складову і не бути абстрактним. Щоденно упродовж визначеного періоду слід повторювати ці зафіксовані нашою свідомістю на паперовому носієві «мантри», й одночасно докладати зусиль для ймовірного втілення наших бажань. Очевидно, що саме бажання має бути дуже сильним, стійким, і «не перегоріти». 95% відсотків підприємств відходять з ринку впродовж 5ти років.

6. Вдосконалювати своє вміння заробляти.

7. Правильно розставивши пріоритети, можна оптимізувати свою діяльність і в короткі терміни досягти поставлених цілей.


(с) Конспект статті Лесі Балуцької, газета "Поступу": правил збагачення, продовження. У підготовці статті використовувались матеріали:  Джордж С. Клейсон «Найбагатша людина у Вавилоні», Роберт Т. Кіосакі і Шарон Т. Летчер «Багатий Тато, Бідний Тато».