Статті‎ > ‎

Як сприяти поширенню українського?

На цій сторінці я опишу прості рішення, як використовуючи наявні технічні потужності можна долучитись до поширення та популяризації, так званих, "релізів" українською мовою (фільми, серіали, тб-програми, аніме, аудіокниги, книги, манґа, комікси, забавки і т.ін.) з максимальною ефективністю. Завдання: ущент заповнити вихідний канал Інтернет-трафіку. 

Перегляньте уважно наступний список, можливо вже щось з наведеного Вам добре знайоме:

toloka.hurtom.com

Реєстрація на toloka.hurtom.com - наймасштабніший торрент-трекер поширення україномовних релізів. Чим більше роздач підтримуватимете тим краще. Існує навіть організована група "Підтримка роздач" для поширення релізів Толоки на інших трекерах.

Диск

У Вас повинен бути диск достатньо великої ємкості аби не турбуватись про вилучення релізів.

Інтернет канал

Чим швидкість вихідного трафіку вища тим краще. Тому при виборі інтернет провайдера перевага явно не на стороні асиметричних каналів ADSL що сфокусовані на вхідний канал.

Під'єднання до Інтернету 24/7

Чим довше Ваш ПК увімкнений тим краще, в ідеалі 24 години на добу, 7 днів на тиждень (24/7). 

Тут можна ознайомитись з певними рекордами роздач Толоки.

У мене доступ до ще одного та більше ПК

Налаштовуємо синхронізацію з основним ПК таким чином щоб другий ПК отримував оновлення файлів. Наприклад, за помогою Opera Unite. Встановлюємо eMule, Opera Unite, FTP.

Зауваження

Якщо у Вас слабенький ПК чи вузький канал віддачі і від роздачі система гальмує то можете поставити пташку в uTorrent налаштуваннях "призупинення роздачі коли користувач втручається": налаштування -> пропускна здатність -> глобальні опції обмеж. швидкості.