СТОП 10

2011-06-19 
Якість українського меду 

Колись український мед визнавали найкращим у світі, а ми знали саме цей унікальний продукт бджолярства - одне з національних багатств. На перший погляд здається що зі смаком та з феноменальними цілющими властивостями українцям не аби як пощастило. 

Цього тижня, команда "СТОП 10", разом з відомими науковцями та експертами профільного бізнесу вирішили перевірити, чи відповідає мед з українських магазинів та базарів високому статусу найкращого у світі. Від медової косметики до методів виявлення підробленого меду, від антибіотиків у натур-продукті до копійчаного фальсифікату із-за кордону 

2011-06-05 
Унікальні алергії по-українськи 

Ззовні люди з такими проблемами мало відрізняються від більшості з нас. Часто цього не помічають навіть найближчі друзі. Так киянка Оксана вже 25 років не торкається монет. Чотирирічний Демянчик ніколи в житті не їстиме хліба. А організм деяких жінок взагалі не переносить чоловічої сперми. 

Цього тижня команда "СТОП 10" разом з провідними науковцями та медиками склали рейтинг найдивовижніших алергій країни. 

2011-06-05 
Унікальні вагітності по-українськи 

Це Марія Українець, її зріст лише 95 см та ця особлива жінка знає, що воно таке, бути мамою. Харків, 1934 рік, від відеозапису звичайних пологів цей відрізняє лише один факт, майбутній мамі що на цих кадрах лише 6 років. Село Велика Копаня, Закарпатська Область, на кілька тисяч жителів одразу 50 пар близнюків та двійнят. 

Цього тижня команда "СТОП 10" проїхала через кілька регіонів, вишукуючи справді дивовижні історії пов'язані з вагітністю та народженням дітей. 

2011-05-29 
Прокляті місця української землі (серія 1) 

Харків, Дробицький Яр, дачні ділянки і житлові масиви зводять просто на місцях масових розстрілів. Київ, Московський міст, кількість аварій у рази перевищує середньо-статистичні показники. Львів, 17-те століття, після різанини храм зникає за дивних обставин. 

Цього тижня команда "СТОП 10" почала цикли програм про містичні куточки нашої країни. 

2011-05-22 
Сексуальні відхилення, український варіант 

Це дитячий будинок в Одесі, який місцеві правоохоронці називають не інакше як борделем. А це відомий у вузьких колах інтернет-ресурс, тут щодня нові понівечені тіла, картки зґвалтованих та вбитих жінок. А ось ці кадри що тривають кілька годин, змушують уже другий рік поспіль червоніти від сорому студенток та викладачів одного з вишів. 

Україну з головою накрила хвиля сексуальних відхилень різних ступенів важкості. Цього тижня, об'єднавши зусилля медиків, представників правоохоронних органів та правозахисників ми створили рейтинг найнебезпечніших з них. 

2011-05-15 
Чого не варто дарувати? 

Після довгого та спільного життя раптом помирає дідусь чи бабуся, а інший дарує молодятам їхні весільні обручки. Нібито приємно, а от питання: чи можна їх носити? Деякі колекціонери готові заплатити за них десятки тисяч і мріють отримати хоча б одну в подарунок. Нарешті дочекавшись запрошення на весілля ми переконалися, така річ у господарстві точно знадобиться, але чи варто її дарувати? 

Цього тижня команда "СТОП 10" поринула у світ народних забобонів та магічної теорії аби розібратись що і чому заборонено дарувати. І як поводитись, отримавши небезпечний презент? Від ножів до краваток, від гаманців до фаянсових ляльок. 

2011-04-30 
Рейтинг найнебезпечніших укусів країни 

Отруті цієї дами з приазовських степів та Херсонщини позаздрять навіть гримучі змії. А цей крихітний паразит вже давно довів - одним енцефалітом справа не обмежується. Нарешті, ось таких гвардійців тут близько сотні і вони одразу атакують ледь відчувши запах жіночих парфумів поблизу власного гнізда. 

Цього тижня, разом з відомими науковцями команда СТОП 10 об'їхала регіон за регіоном аби дізнатися більше про найнебезпечніших тварин країни. Міцні щелепи, потужна отрута та страшні хвороби які так легко підхопити. 

2011-04-24 
Ціноутворення по-українськи 

Яблука - 3 гривні за кілограм, у магазині - майже 12. Свинина - 15 гривня за кілограм, на базарах - майже 50. Молоко - 3 гривні за літер, у молочних відділах гіпермаркетів - майже 7 гривень. 

Цього тижня команда "СТОП 10" поринула у білий, і головне мало логічний світ українського ціноутворення. Ми покажемо скільки насправді коштують популярні товари та продукти харчування, та скільки ми щоразу переплачуємо, купуючи один з них. 

2011-04-17 
Магічні школи по-українськи 

Вони проводять жахливі обряди посвяти. Деякі з них передбачають майбутнє. А інші взагалі вже стали частиною українською історії. У цій програмі ми не одноразово торкались містичних тем. Та цього тижня вирішили підійти до теми української магії більш масштабно. 

Ми об'їхали всю країну, аби побачити внутрішнє життя та устрій десяти найбільших магічних шкіл: шок та над-можливості, дива та сльози, історії які не можливо пояснити. Правда, яку ми об'єднали у рейтинг. 

2011-04-10 
Дитячі хвороби проти дорослого організму 

Усім нам колись доводилось чути фразу: "існують недуги котрими краще перехворіти в дитинстві". Однак до конкретики і справжніх причин такого твердження справа доходила лише в поодиноких випадках. По перше, тонкощі професійної медицини традиційно не для широкого загалу. По друге безліч українців за час перебування в дитячому садку та в початкових класах школи примудрилися перехворіти на все що лиш можна було хворіти, забезпечивши собі відносно стійку до небезпечних інфекцій старість. 

Натомість, так пощастило далеко не всім. Цього тижня, за допомогою фахових медиків ми спробували з'ясувати, чому деякі традиційно дитячі хвороби для дорослої людини можуть стати фатальними. 

2011-04-03 
Таємні знаки по-українськи 

Вони завжди знаходяться поруч із нами, натомість їх світ сповнений таємниць. Про існування деяких із них ми не здогадуємось десятиріччями, а деякі навпаки - довготривалий матеріал для поширення народних легенд та здогадок. 

Цього тижня команда СТОП 10 поринула у світ таємних знаків. Вони мало пов'язані з вічними шпигунськими пристрастями, натомість безпосередньо стосуються нашого з Вами життя. Таємні мітки на водійських правах. Дивовижні різнокольорові крапки на відомих енергетичних напоях, та навіть зашифровані послання з космосу 

2011-03-27 
Секти наступають 

Вони не схожі ні структурою, ні місцем розташування, ні навіть молитвами. Для сотень тисяч українців вони свого часу стали початком нового життя. Тут частіше чим будь-де можна почути про вічні цінності та порятунок душі. 

Натомість, як це часто буває, під яскравою обгорткою ховається далеко не смачна цукерка. Об'єднавши зусилля релігієзнавців, психологів та простих українців ми дослідили діяльність вітчизняних релігійних громад. Ми знайшли реальні історії, котрі вкотре доводять - проблема сект в Україні не зникла. 

2011-03-20 
Схуднення по-українськи 

Це ледь не найдовша війна у світі і є підозра - вона не закінчиться ніколи. За століття протистоянь людство винайшло зброю проти всього, але зайві кілограми на нашому тілі продовжують утримувати позиції. Більше того, армію борців із проблемами ожиріння щороку поповнюють усе нові бійці. 

Цього тижня ми поринули у світ боротьби із зайвою вагою. Ми знайшли людей, які навчилися не лише не помічати, а й перетворили повноту на власну роботу. Ми знайшли тих, хто заплативши гроші, так і не отримав бажаного результату. І на останок, традиційно залишили місце для незрівнянної української вигадливості. 

2011-03-12 
Молочна правда по-українськи 

Ми роками пишалися його якістю, ми роками вважали його символом дитячого здоров'я. Серед десятки інших напоїв, цей завше мав ледь не найбільше переваг: дешевий, натуральний, корисний. Його любили за особливий смак і вірили - "саме молоко допомогло вилікувати хворе горло". 

Та зважаючи на старе правило, навіть найпозитивніші речі потребують перевірки. Цього тижня, зібравши команду з науковців, лікарів, та експертів з профільного бізнесу ми перевірили якість українського молока та виробів з нього. Правда, яку варто почути: куди зникли дитячі молочні кухні, та навіщо до молока додають аналоги прального порошку? Чому народний засіб - молоко з медом, може не допомогти, а зашкодити? Та скільки насправді коштує літр українського молока? 

2011-03-06 
В полоні снів 

Вони цікавили нас протягом усього життя. Нам завжди здавалось, цей унікальний людський стан наповнений містикою та невідомим. Завдяки ним, деякі з нас, спілкувались з уже померлими родичами. Ледь не у кожній родині знайдеться історія про ніби то віщий сон. 

Цього тижня, зібравши унікальні історії простих українців ми спробували розібратись у ненаукових таємницях наших з вами снів: від точного трактування сну, до можливостей нічних астральних польотів; від снів з релігійною окрасою до майже фантастичних історій віщих снів. 

2011-02-27 
Як ми вбиваємо наших домашніх тварин 

Наша любов до них безмежна, вони дарують радість і на відміну від людей - ніколи не зраджують. Ми часто кажемо: "ще одна дитина у родині". І навколо цих дітей зросла ще одна гігантська індустрія. 

Цього тижня, об'єднавши зусилля захисників прав тварин, ветеринарів та науковців ми створили рейтинг з 10 небезпек, пов'язаних з нашими домашніми улюбленцями: від таємниць контрабанди рідкісних папуг до секретів вуличного відлову тварин що загубилися, від реального впливу ... на організм тварини до продуктів з нашого столу які не варто давати чотирилапим 

2011-02-20 
Магічний обман по-українськи 

Ви неодноразово бачили сюжети на містичні теми. Ви не одноразово були свідками речей, які важко було пояснити і завше були переконані - магія існує. Натомість, регулярно знімаючи містику, ми швидко зрозуміли - реальна магія, та гроші на магії - це зовсім різні речі. Скільки сьогодні людей перетворили чаклунство на бізнес, сказати важко. Натомість, ми переконані, у такого бізнесу є ідеальне підґрунтя і це підгрунтя - наша довіра. 

Цього тижня ми спробували об'єднати у рейтинг 10 варіантів обману з містичним присмаком. Від знімання вроків у прямому ефірі до так званих "установок на бізнес". Від ліцензії на екстра-сенсорну діяльність до диких танців під час нібито чистки приміщень. Хто і скільки заробляє на нашій довірі? 

2011-02-12 
Брудна робота по-українськи 

Програми про таких людей існують з усьому світі. Це незвичайні люди, хоча зовні зони мало відрізняються від кожного з нас. Більшість з них живуть з різних частинах країни, зони ніколи не були знайомі, їх єднає лише одна проте вагома деталь: ці люди представляють унікальні професії. Їхня робота є геніальний приклад, людський організм здатен призвичаюватись до надлюдського: запахи які збивають з ніг, істоти які викликають огиду, нарешті справжній шок на робочому місці. 

Представники екстремально бридких та брудних професій. Чесні і працьовиті люди, робота котрих швидше нагадує шок-терапію. Правда яку ми об'єднали у рейтинг. 

2011-02-06 
Квартирні афери 

Ті історії зможуть навряд чи лишити байдужим, історії звичайних українців що вірили - нашого житла в нас ніхто і ніколи не відбере. Та саме під цією вірою про власну захищеність з'являлись усе нові і нові шахрайські схеми. Жертви починали розуміти що сталось насправді, коли повернути рідну домівку назад було майже не можливо. Деякі з цих нещасних людей змушені жити на даху власного будинку, а інші буквально помирають з голоду. 

Цього тижня, разом з експертами ринку нерухомості ми визначили найбільш поширені та небезпечні варіанти квартирних афер. 

2011-01-30 
Містичний погляд на народні забобони 

Їх сотні, може і тисячі. Деякі з них вже давно перетворилися на життєві правила, і ми перестали їх помічати. Та, незважаючи на супер-популярність і народний статус, лише одиниці знають про їх реальне походження та справжню містичну силу. 

Цього тижня ми зібрали найкращих представників різних магічних шкіл країни аби з'ясувати, які з народних забобонів плід нашої фантазії, а які справді можуть бути небезпечними. 

Забобони по-українськи, містика ближче чим будь-коли. Від сусідки з порожніми відрами до завішаних дзеркал по смерті родича чи друга, від легендарних чорних котів до фінансового краху через свист у приміщенні. 

2011-01-23 
Гіркий погляд на українськісолодощі 

Порівняно з багатьма іншими продуктами харчування, вони мають одну перевагу, як не крути - вони солодкі, тому з самого дитинства найбільше ми чекаємо десерту. За давнім життєвим правилом -- улюблене не завжди якісне. Цього тижня, ми влаштували українським солодощам справжню "школу молодого бійця". Ми перевіряли їх за десятками показників та зробили висновки... 

2011-01-16 
Гроші на комплексах 

Цей варіант ведення бізнесу можна сміливо назвати безпрограшним. Давно відомо, людина складається не лише з кісток та органів різної складності, а й з десятків комплексів та фобій. Навіть найкремезніші супермени із фільмів теж мають стріхи і можуть соромитись. Часто нам здається, саме тут криється причина наших невдач. Ми готові платити аби позбутись хоча б частини наших комплексів. Чомусь здається "ну тоді вже по справжньому заживемо". Та чи здатна пропозиція задовольнити попит? 

Цього тижня ми з'ясували хто та скільки заробляє на наших комплексах: від ледь не магічних чаїв для схуднення до лікування вроків по телевізору, від засобів проти облисіння до анаболітичних стероїдів для дворових тюхтіїв що мріють стати суперменами. 

Гроші на комплексах, філософія обману, правда яку ми об'єднали у рейтинг СТОП 10. 

2011-01-09 Місто мертвих 
2010-12-26 Новорічне табу 
2010-12-19 Прибульці серед нас 
2010-12-12 Рекламний обман 
2010-12-05 Небезспечні професії 
2010-11-28 Магія 
2010-11-26 Смак обману 
2010-11-26 Самолікування 
2010-11-14 Гігієнічні товари 
2010-11-07 Містичний календар 
2010-10-31 Світ без сексу 
2010-10-24 Напої 
2010-10-17 Психічні розлади 
2010-10-10 Містика 
2010-10-03 Знахар 

2010-09-26 
Відверто про інтимне 

Це цікавить нас зі самого дитинства. Хоча часто, незалежно від статті, ми звикли стверджувати протилежне. Ми часто прагнемо показати - "у нашому житті їх не існує". Та чому ж таки о цих магазинів щодня стає все більше? 

Ми зібрали 10 товарів та послуг напряму пов'язаним з найінтимнішим для кожного з нас. Протягом тижня їх тестували фахівці різних галузей, вчені, медики, експерти профільного бізнесу. Від не вазелінової епохи, до нібито магічних парфумів з феромонами. Від тестування фізикою гумової ляльки до реального результату особливих збільшуваних операцій. 10 товарів та послуг яких об'єднує лише одне слово "секс", слово яке завжди цікавило нас найбільше. Не рекламна правда яку ми об'єднали у рейтинг. 

2010-09-12 Найсильніші прокляття 
2010-08-28 Ціна краси 
2010-00-00 Звичайні хвороби